Каталог товарів
Обрана категорія
DRUK.ua – сервіс для онлайн замовлення поліграфічної продукції в один клік
Обрати товар Детальніше про сервіс
С DRUK отримати персональну полиграфічну продукцію так само просто, як замовити каву.
Як це працює
  • Обираєте товар.
  • Завантажуєте свій макет або замовляєте у нас дизайн макету. Ми перевіряємо Ваш макет на відповідність технічним вимогам.
  • Оплата, виготовлення в обрані Вами строки та адресна доставка.
*Після завантаження макету ми автоматично перевіряємо його на співвідношення технічним вимогам та даємо рекомендації
Зручно та швидко.
Скорочуючи час, який ви раніше витрачали на замовлення поліграфічної продукції, ми залишаємо більше часу для творчості.

Ми уявляємо, як складно розібратись з усіма параметрами друку та різновидами матеріалів. Особливо тоді, коли поліграфія грає лише додаткову та інформаційну роль у реалізації Вашого задуму. Відтепер ви маєте можливість просто замовити календар або візитку без повного занурення у друкарську термінологію, наша команда технологів включила для кожного виду товару найкращі комбінації матеріалів та способів виготовлення.

Наш сервіс спирається на два принципи - своєчасність та якість. Ще під час формування замовлення ви вже бачите реалістичні терміни виконання та можете бути впевниними у своєчасному виконанні. Про якість ми можемо говорити завдяки тому, що кожен вид товарів з нашого каталогу реалізується на основі перевірених технологічних стандартів.

Ми готові втілити будь-який нестандартний поліграфічний задум, навіть в одному екземплярі.

Детальніше про наш сервіс

DRUK.ua объединяет предложения множества типографий под одним удобным интерфейсом!

Наша цель - превратить заказ полиграфии в обычную покупку, которая с одной стороны будет максимально удобной и справедливой для покупателя, а с другой - понятной и удобной для типографии-партнёра.

Сервис DRUK.ua работает в двух направлениях и предоставляет следующие выгоды:

✅ для заказчика продукции - виртуальная типография, которая выполнит любой ваш заказ. Личный дизайн, тираж от 1шт, заказ не выходя из дома, корпоративный аккаунт, моментальный расчёт, простая обратная связь и ответы на ваши вопросы в нашей базе знаний, разнообразие цен, удобные варианты доставки и многое другое.

✅ для типографий-партнеров - сервис поможет вам ввести новую комфортную систему управления и обработки заказов, а также легкий учет и управление производством. Мы предоставляем возможность выйти на более высокий профессиональный уровень и увеличить количество получаемых заказов в несколько раз, предоставив возможность клиентам DRUK найти и рассчитать цену вашего товара. Быстрый расчет цены, электронная документация, статус партнера DRUK, высокое доверие клиентов, раскрутка и поддержка вашего сайта по принципу whitelable - это лишь некоторые преимущества сотрудничества.

Читати далі