features_header

Індивідуальна адаптація системи керування друкарнею під спеціалізацію вашого бізнесу

Сервісне рішення для друкарень з їхньою спеціалізацією та процесами
Запит демо

Доступні модулі для підключення

Персональний сайт-магазин
Модуль входитиме до базового набору модулів системи лише до кінця 2022 року. Сайт адаптований для SEO і всі інші плюшки сучасного двигуна.
Альтернативні стилі для сайту
Заміна акцентного кольору, фотографії та текстів – можливості базової версії. Спеціальна адаптація сайту під специфіку друкарні та запити цільової аудиторії – додатковий модуль для сайту.
Автоматизація препресу
Приведення файлів до стандартів друкарні, автоматизація рутинних процесів обробки файлів для виробництва. Можливість індивідуального налаштування під потреби підприємства.
Управління командою
Управління командою – це завдання кому що робити, генерація цих завдань автоматична. "Управління ролями" - персональні налаштування доступів до кожного модуля … .
Склад
Це управління та контроль матеріалів на складі, облік витрат та інше.
Рулонний друк
Спеціальний інтерфейс на сайті та у вашій CRM системі. Алгоритми калькуляції для рулонних робіт, перевірки файлів та спуску смуг для друку та постобробки виробів у рулонах.
Наліпки у листах
Спеціальний інтерфейс для виробів з контурним різанням у листах. Ви назавжди забудете про такі питання як "Скільки їх на аркуші міститься" або "А скільки коштує Х стікерів круглих Y розміру". Підготуємо файл під друк та файл для різання. Підтримуємо автоматичний різак серії iECHO PK.
Широкоформатний друк
Розрахунок вартості виробництва широкоформатного друку. Типізація процесів виробництва та адаптований інтерфейс. Інтеграція із сервером зберігання та обробки файлів.
Офсетний друк (розробка планується)
Типизація процесів під потреби Офсетного виробництва, добре інтегрується з сервером зберігання та обробки файлів дозволяючи зав'язати кольороподіл і виробництво пластин в єдине ціле.
Робота з підрядниками
Імпорт прайс-листів підрядників та автоматичний вибір алгоритмів підрядних робіт під час виготовлення деталей чи виробів цілком.
Бітрікс24
Інтеграція з Бітрікс24 дозволяє розраховувати та оформлювати заявки на виготовлення прямо з інтерфейсу Бітрікса. Наскрізна інтеграція товарів, розрахунків, фінансів. Інтеграція з Бітрікс24 доповнюється інтеграцією з 1с/БАС Бухгалтерією.
Налаштування особистого сервера
Підбір та налаштування власного локального сервера для зберігання файлів та встановлення сервісів локально. Віддалений моніторинг та супровід. Снапшоти станів файлової системи (можливість відкотити стан файлу чи папки на потрібну вам дату).
Фічі очікуються...
Залишіть заявку
Ми зв'яжемося і розповімо докладніше –– що Вам дасть підключення ДРУК на Вашому ринку і скільки це займе часу.
Для отримання додаткової інформації про партнерство напишіть нам: partner@druk.ua
Запит демо
partners