promo_img

Таск менеджер

Усі процеси й багаторівневе управління командою друкарні в реальному часі в одному місці.
check
Автоматична генерація задач на основі замовлення
check
Персональне призначення задач виконавцям
check
Зручна комунікація між працівниками
check
Повна інформація щодо деталей виробництва товару
Таск Менеджер від DRUK може допомогти, якщо:
check
Ви користуєтесь застарілою системою обробки замовлень. Більшість замовлень обробляється на колінках у блокнотах
check
У вас відсутня автоматизована система обробки замовлень. Усі техкарти створюються вручну, з великим % неточностей і помилок, немає синхронізації зі складом, тощо.
check
Ви втрачаєте забагато часу між прийомом замовлення та кожним наступним етапом управління виробництвом друкарні через брак зручної та вчасної системи комунікації та сповіщень.
check
Хаотичний процес координації між працівниками різних відділів призводить до помилок при виробництві, неналежному використанні матеріалів зі складу, і як результат затримки готовності замовлень.
Що з себе представляє Таск Менеджер?

Система автоматичної генерації задач на виробництво замовлення

Як тільки замовлення сплачено клієнтом, воно автоматично потрапляє в список задач по виробництву (пре-друк, друк, пост-друк, логістика). Замовлення може бути оформлене як клієнтом самостійно, так і менеджером друкарні.

Також, замовлення можна редагувати в будь-який момент (на випадок, якщо клієнт забув додати макет, або клієнт згадав важливу інформацію, яку менеджер може внести як коментар, доступний в деталях виробництва).

img

Робочий кабінет працівника зі списком задач

Після підтвердження замовлення, воно автоматично трансформується в послідовні задачі на всі необхідні відділи, формуючи щоденні робочі процеси на виробництві в залежності від терміновості, завантаження відділів.

img

Мобільна адаптація інтерфейсу для працівників цеху

Для працівників цеху, які завжди в русі та зайняті виробництвом дуже важливо мати швидкий доступ до своїх завдань і мати всю повну інформацію для виробництва під рукою, без необхідності підходити до комп’ютеру. Саме тому ми розробили мобільну адаптацію DRUK.engine, що робить перегляд тасок зручним у будь-який час і у будь-якому місці.